ETA Yetkili Eğitim Merkezi

ETA Yetkili Eğitim Merkezi

ETA Yetkili Eğitim Merkezi

Bemar, 1991 yılında İzmir'de başlayan kariyer yolculuğuna Türkiye'de toplam 25 şube ile devam etmektedir. Türkiye'de Bilgisayarlı Muhasebe Kursundaki uygulamaları ile fark yaratan Bemar, sektörün önde gelen Muhasebe Yazılımı firması olan ETA ile eğitim ortaklığı anlaşmasına giderek, ETA Yetkili Eğitim Merkezi ünvanını almıştır.

Türkiye'nin önde gelen Muhasebe Programları yazılımlarından olan ETA'nın Yetkili Eğitim Merkezi olan Bemar Kariyer Okulları, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlerine ETA tarafından düzenlenen Başarı sertifikası vermektedir.

ETA ve Bemar Kariyer Okullarının Yetkili Eğitim Merkezi anlaşması sonucunda, Bemar Kariyer okullarında Bilgisayarlı Muhasebe, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe ve İleri Muhasebe kurslarından mezun adaylar arasından eğitimlerini başarı ile tamamlamış adaylara ETA tarafından iş yönlendirmesi yapılarak işe yerleştirme imkanı sağlanacaktır. Fark yaratan bir eğitim planlaması oluşturan Bemar Kariyer Okulları, eğitim ile birlikte öürencilerine istihdam olanağı da sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!