İngilizce Konuşma Kursu

Her Seviye için Sadece Konuşma Kursları
ingilizce konuşma kursları

İngilizce Konuşma Kursları

Egitimikursu.com
1873

İngilizce Konuşma Kursları

İngilizce Konuşma Kursları, İngilizce öğrenirken çoğunluğun sorunu olan “Anlıyorum ama konuşamıyorum” problemini çözmek için tasarlanmış programlardır.

İngilizce öğrenmek için çok zorlu yollardan geçen herkesin bildiği gibi, İngilizce öğrenmenin en iyi yöntemi öğrendiklerinizi kullanabilmektir.

Özellikle uzun yıllar İngilizce öğrenmek için çaba sarf edip bu çabalarının sonunda ben öğrenemiyorum diyen bir çok kişinin ortak noktası İngilizce konuşma fırsatı yakalayamamasındandır.

İngilizce Konuşma kursları, İngilizce öğrenmek için çokca zaman ve para harcayan, fakat öğrendiklerini kullanamadığı için unutanlar ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için idealdir. İngilizce Konuşma Kurslarına dilediğiniz kadar katılır dilediğiniz kadar ödersiniz.

British Town Şişli İngilizce Kursu olarak uyguladığımız sistem, var olan İngilizcenizi geliştirmek üzere kurgulanmıştır. Özellikle önceden belirlenmiş konu ve kelime bilgilerini içeren materyaller ile desteklenen konuşma kulübü kursları sizin kursa gelmeden önce 10 -15 dakika çalışmanızı öngörmektedir.

Eğitim Günleri

İngilizce Konuşma Kulubü Kursları, Cuma günleri hariç hergün yapılmaktadır. Eğitim takvimi ve günleri için lütfen bilgi formunu doldurunuz

Basit Konular Yok

Bu sayede, genellikle uygulanan bugün hava nasıl, trafik çok mu yoğun gibi sıradan konular konuşulmasını engeller ve sizlerin gelişiminize katkı sağlayan bir eğitim programına dönüşür.

Telaffuzunuz gelişir

Sadece ana dili İngilizce olan eğitmenler sayesinde, farklı aksan ve telaffuzlara aşina olur, özellikle telaffuz hatalarınızı gidererek, akıcı konuşmanıza katkı sağlar.

Kelime Bilginiz gelişir

Sizlere verilen konuşma kulübü kelimeleri ile (Speaking club vocabulary) kelime bilginiz gelişir ve o gün katılacağınız eğitimde bu kelimeleri kullanarak pekiştirirsiniz.

Zamanı olmayanlar için ideal

Özellikle İngilizce öğrenmek için zaman ayıramayanlar için yoğun veya haftalık ders programları yerine haftada 1-2 derslik kısa, uygulmalı ve eğlenceli bir eğitim alabilirsiniz.

Konuşamayanlar için İdeal

Konuşma Kulübü kursları özellikle anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için İngilizce konuşma pratiğini arttırabilecek bir egzersize dönüşecektir.

Özgüven Kazanırsınız

Grup içerisinde farklı tecrübeler edinerek İngilizce konuşmanızı geliştirebilir ve özgüven kazanırsınız.

Butik sınıflarda kurumsal eğitim

Özellikle çok kalabalık sınıflarda yapılan eğitimlerde sizin ihtiyacınız olan konuşma fırsatını yakalama şansınız çok az olacaktır. 8 – 10 kişilik sınıflarda verilen eğitimlerde ana dili İngilizce olan eğitmenler ile birebir konuşma fırsatı yakalayacaksınız.

İstediğiniz kadar gelin istediğiniz kadar ödeyin

Özellikle uzun vadeli plan yapamayanlar için ya da İngilizce kursu için bütçe oluşturmadan da İngilizcesini geliştirmek isteyenler için farklı ama faydalı bir eğitim programına katılın. 4 haftalık programlar halinde istediğiniz kadar eğitim seçeneği satın alabilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım!

Seviyenize Uygun Konuşma Kulüpleri

İngilizce konuşma kulüplerine katılımınız sağlanmadan önce seviyeniz uzman eğitmenlerimiz tarafından belirlenerek sizin seviyenize uygun bir sınıfta eğitim alırsınız.

facebook'dan Takip Edin

Günlük Konuşma Kulübü konuları ve kelimeleri her gün Facebook ve Sitemiz üzerinden sizler ile paylaşlır. Konuşma Kulüplerine katılmadan önce lütfen 10 dakikanızı günün konusuna ayırın.

Nasıl Katılabilirim?

İngilizce Konuşma Kulüplerine katılım konusundaki tüm sorularınıza eğitim ve kariyer danışmanlarımız anında cevap vereceklerdir. Tüm sorularınız için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Sık Sorulan Sorular

İngilizce Kurslarında her seviye 96 ana ders ve 34 ek ders programından oluşmaktadır. Bir kur İngilizce Kurs programı minimum 130 dersten oluşmaktadır. British Town Şişli İngilizce Kursu, gerekli gördüğü takdirde eğitim süresini uzatma hakkına sahiptir.

İngilizce eğitim sistemimizde ana dersleri katılım şartı %90'dır. Ek derslere katılım şartı %50'dir

İngilizce kursuna başladığınız seviyeden itibaren katıldığınız her seviyede İngilizce kursunuz süresince kullanacağınız ana ders kitaplarınız, çalışma kitaplarınız ve ders kitapları ile senkronize olan eğitim süresince kullanacağınız dinleme parçalarını içeren İngilizce CD'niz ücretsiz olarak "British Town Şişli İngilizce kursu" tarafından ücretsiz olarak verilir.

Eğitim süresince aldığınız tüm kur eğitimlerinde kitaplar, work book, seviyenize göre belirlenen ek çalışma materyalleri ve CD'ler tamamen ücretsizdir. Eğitim materyalleri için hiç bir zaman ek ücret talep edilmez.*

* Aynı seviye eğitim paketi 2. defa verilmez. 2. kez talep edilen paketler ücrete tabidir.

Tüm grup eğitimilerinde "%100 İngilizce Öğrenme Garantili Kurs" sunuyoruz.

Eğer, öğrencilerimize verilen İngilizce kursu eğitimleri sonunda, öğrencimiz İngilizce öğrenemediğini beyan ederse, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti ediyoruz.*

* Öğrenme garantisi kapsamına dahil olunabilmesi için;

  • Eğitimlere %90 devam etme
  • Verilen ev ödevleri dahil tüm eğitim çalışmalarına katılım
  • Sınıf içi aktivite ve uygulamalara katılım

koşulları yerine getirilmesine rağmen, hala öğrenemediğini beyan eden öğrencilere aynı İngilizce kursu eğitimi ücretsiz olarak tekrar verilir.

1 Kur İngilizce eğitimi, seçtiğiniz gün ve haftada alacağınız İngilizce ders sayısına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 1 kur eğitimi 96 Ana Ders ve 34 Ek Ders olmak üzere toplam 130 dersten oluşmaktadır.

Haftalık ders ve katılımcısına göre değişmekle birlikte 1 kur İngilizce kursu minimum 1 Ay maksimum 3 ay sürmektedir.

Her eğitim kuru farklı nedenler dolayı farklı kur sistemleri uygulamaktadır. Genel olarak tercih yapılırken kur sayısı değil toplam ders sayısı karşılaştırılmalıdır.

İngilizce'de toplamda 6 kur bulunmaktadır. Her bir kur için ortalama 90 - 120 ders arası eğitim alınmalı ve bunu haftada 4 -8 ders arası Self Study programları ile desteklemek gerekmektedir.

Eğer herhangi bir kur 50 - 60 ders arasında ise bu durumda eğitim alınan kurunuz yarım kur olarak hesaplanmıştır.

İngilizce seviyeleri toplamda 6 kur ve 3 ana kullanıcı düzeyindedir.

İngilizce konuşabilme becerisi Bağımsız Kullanıcı düzeyinden itibaren başlamaktadır.

İngilizce Seviyeleri Kulanıcı Düzeyi
A1 Temel Düzey kullanıcı
A2
B1 Bağımsız Kullanıcı
B2
C1 İleri Düzey Kullanıcı
C2

İngilizce eğitiminize yaz tatili veya şehir değişikliği yapmaya karar verdiğinizde Türkiye'nin dört bir yanında bulunan 40'dan fazla Şube'de devam edebilirsiniz.

Hediye kurlar ve kur eğitimi devam ederken ki durumlar hariç, kur aralarında başvurduğunuz sürece eğitiminizi 6 ay süre ile dondurabilirsiniz.

İngilizce eğitimininiz sonunda en son başarı ile bitirmiş olduğunuz seviye için sertifika düzenlenmektedir.

İngilizce Kursuna Gidenlerin Yorumları

Önce dil eğitimine Şişli şubesinde başladım. Yaz tatilinde Bursa'da 1 kur daha aldım. Kalan kurlarımı şimdi Şişli şubesinden almaya devam ediyorum. genel eğitim işleyişinden ve şubeler arasında bile fark olmamasından dolayı çok memnunum


Orhan K.

İngilizcemi hızlıca ilerletmek istiyordum. Önce 2 kur eğitim aldım. Kendimi yeteri kadar geliştirdiğime Amerika'da devam etmek istedim. Hem vize, hem okul seçimi hem de yurtdışında karşılaştığım her konuda yanımdaydılar. Hem İngilizce kursundan hem de yurtdışı eğitimden çok memnun kaldım.

Tuncay S.

Hafta içi gündüz yoğunlaştırılmış programlar ile inanılmaz verim aldım. Hem maliyet açısından hem de zaman açısından benim için çok faydalı oldu. Kısa sürede inanılmaz verim aldım. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. TeşekkürlerNadir S.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!