Özel İngilizce Dersi

Birebir İngilizce Dersleri

Özel İngilizce Dersleri

ingilizce özel ders

Birebir İngilizce Dersi

Kişiye Özel İngilizce dersleri, kısa zamanda daha hızlı ilerlemeniz ve size özel hazırlanan programlar ile eksiklerinizi daha verimli gidermenizi amaçlar.

Özel ders oalrak verilen tüm eğitimlerde, eğitmen seçimi ve tercihi sizler ile beraber yapılır. Seviyenize göre mesleği ve yeterliliği İngilizce öğretmek olan Türk eğitmenlerle veya ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile program yapabilirsiniz. Yada her iki eğitmen ile birlikte senkronize bir eğitim programlayabilirsiniz.

Özel ingilizce derslerinde ilk eğitim gününde tüm ihtiyaç analiziniz yapılarak, eğitim programınızın nasıl planlanacağına sizinle beraber karar verilir. Ağırlıklı olarak geliştirmenzi gereken kısımlar tespit edilerek, eğitiminiz sonunda ihtiyacınız olacak alan veya alanlarda kendinizi geliştirmeniz hedeflenmiştir.

Özel ingilizce dersleri, özellikle zaman sıkıntısı yaşayan ve/veya kısa zamanda İngilizcesini geliştirmek isteyen bireyler için en iyi seçenektir. Özel ingilizce dersleri tamamen kişinin uygunluğuna göre programlandığı için ingilizce dersleri için gün ve saat planlaması tamamen sizin zaman diliminize uygun olarak yapılır.

Özel İngilizce derslerinde, istediğiniz seviye ve istediğiniz hedef için eğitim alabilirsiniz. Özel ingilizce kursları tamamen kişiye odaylanan bire bir programlar olduğu için, ister İngilizcenizi geliştirmek için, ister TOEFL, IELTS gibi bir sınava katılmak için tercih edebilirsiniz. Ayrıca sadece konuşma odaklı özel ingilizce dersi programlarınıda tercih edebilirsiniz.

Özel İngilizce kursları hedefinize ulaşmanızı sağlarken 4 ana temelde ( Listening - Dinleme, Writing – Yazma, Reading - Okuma, Speaking –Konuşma) İngilizcenizi geliştirmeyi hedeflemektedir.

TOEFL - IELTS Özel Ders

Kişiye Özel TOEFL kursu, veya Kişiye Özel IELTS Kursukısa zamanda daha hızlı ilerlemeniz ve size özel hazırlanan programlar ile eksiklerinizi daha verimli gidermenizi amaçlar.

Özel TOEFL/IELTS kursu, tamamen kişiye özel hazırlanan, skor hedefli bir eğitim programıdır.

IELTS ve TOEFL IBT sınavına yönelik hazırlanan ve uzman eğitmenler eşliğinde verilen eğitimlerde İngilizce ve TOEFL Sınavının 4 ana prensibi olan Writing, Reading, Listening ve Speaking bölümleri üzerinde odaklanılır. Eğitimler birebir ders şeklinde devam edeceği için ilk eğitim gününde tüm ihtiyaç analiziniz yapılarak, eğitim programınızın nasıl planlanacağına sizinle beraber karar verilir. Ağırlıklı olarak geliştirmeniz gereken kısımlar tespit edilerek, eğitiminiz sonunda TOEFL/IELTS sınavlarınında karşılaşabileceğiniz ve ihtiyacınız olacak alan veya alanlarda kendinizi geliştirmeniz hedeflenmiştir.

Özel TOEFL/IELTS kursları, özellikle zaman sıkıntısı yaşayan ve/veya sınava kısa zamanda hazırlanmak isteyen adaylar için en iyi seçenektir. Özel TOEFL/IELTS kursu planlaması tamamen kişinin uygunluğuna göre programlandığı için ingilizce dersleri için gün ve saat planlaması tamamen sizin zaman diliminize uygun olarak yapılır.

Özel TOEFL/IELTS kursu tamamen puan ve skor hedefli bir eğitim olduğu için, katılımcılara daha çok performans katabilecek alanlarda yoğunlaşılır. Tercihinize göre, TOEFL/IELTS sınavlarında karşılaşabileceğiniz, Listening, Essay, Vocabulary gibi bölümler içinde özel TOEFL/IELTS kursuna katılabilirsiniz.

Tailor Made

Tailor Made İngilizce Programları kişinin İngilizce öğrenme yetisine göre özel olarak hazırlanan programlardır. Özellikle kişinin en iyi öğrenme (görsel/işitsel...) seçeneklerine göre düzenlenen bire bir eğitim programları sayesinde, daha hızlı ve daha eğlenceli bir eğitim planlanmaktadır.

İngilizce ders programı ağırlıklı olarak sizin tercih ettiğiniz gün ve saatlerde yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!