Çocuklar İçin İngilizce Kursu

çocuklar için ingilizce kursuÇocuklar için İngilizce Kursları, ilköğretim öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. İngilizceyi eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan çocuklar için İngilizce kursları, 7 yaşından 14 yaşına kadar farklı yaş grupları ve farklı seviyeler için organzie edilmiştir. Özellikle ilköğretim öğrencileri için tasarlanan programlarda çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitim verilir.

Çocukların normal okul eğitimlerine ilave olarak hazırlanan programlarda sınıflar çocukların yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplandırılır. Öncelikli olarak İngilizce'yi sevdirmek için tasarlanan eğitimler, çocukların İngilizce'yi severek ve anlayarak öğrenmeleri amaçlanmıştır.

Alanından deneyimli ve çocuklara İngilizce öğretmeyi meslek edinmiş İngilizce eğitmenleri tarfından verilen eğitimler, zengin içerikli materyaller ve aktiviteler ile desteklenmektedir. Eğitim müfredatı çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliktedir.

Yaş ve seviyelere göre gruplandırılan eğitimler, 8-12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte, hafta içi günlerde ise çocuklara özel konuşma kulubü ve okul dersleri ve sınavları için ücretsiz etütler düzenlenmektedir.

Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz bu eğitimlerin sonunda çocuğunuz, kolejlerde verilen eğitimlere denk bir eğitim almış ve bu dili aktif halde kullanabilir seviyeye ulaşmış olmaktadır.

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursları, Starters, Movers ve Flyers seviyeleri olarak gruplandırılmaktadır.

Flyers seviyesini bitiren örencilerden yeterli düzeye gelenler Teens gruplarının A1 veya A2 seviye eğitimlerine devam etmektedirler.

Çocuklar için İngilizce kursları, ilköğretim öğrencilerine özel olarak düzenlenmekte, farklı yaş grubu öğrencileri ile birleştirilmemektedir.

Çocuklar için İngilizce kursları hem yaz döneminde, hemde kış döneminde devam etmektedir. Kış Dönemi kursları, okulların açılması ile başlamakta ve kapanması ile son bulmaktadır.

Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları