• özel ingilizce kursu

Kişiye Özel İngilizce dersleri

Kişiye Özel İngilizce dersleri, kısa zamanda daha hızlı ilerlemeniz ve size özel hazırlanan programlar ile eksiklerinizi daha verimli gidermenizi amaçlar.

Özel ders oalrak verilen tüm eğitimlerde, eğitmen seçimi ve tercihi sizler ile beraber yapılır. Seviyenize göre mesleği ve yeterliliği İngilizce öğretmek olan Türk eğitmenlerle veya ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile program yapabilirsiniz. Yada her iki eğitmen ile birlikte senkronize bir eğitim programlayabilirsiniz.

Özel ingilizce derslerinde ilk eğitim gününde tüm ihtiyaç analiziniz yapılarak, eğitim programınızın nasıl planlanacağına sizinle beraber karar verilir. Ağırlıklı olarak geliştirmenzi gereken kısımlar tespit edilerek, eğitiminiz sonunda ihtiyacınız olacak alan veya alanlarda kendinizi geliştirmeniz hedeflenmiştir.

Özel ingilizce dersleri, özellikle zaman sıkıntısı yaşayan ve/veya kısa zamanda İngilizcesini geliştirmek isteyen bireyler için en iyi seçenektir. Özel ingilizce dersleri tamamen kişinin uygunluğuna göre programlandığı için ingilizce dersleri için gün ve saat planlaması tamamen sizin zaman diliminize uygun olarak yapılır.

Özel İngilizce derslerinde, istediğiniz seviye ve istediğiniz hedef için eğitim alabilirsiniz. Özel ingilizce kursları tamamen kişiye odaylanan bire bir programlar olduğu için, ister İngilizcenizi geliştirmek için, ister TOEFL, IELTS gibi bir sınava katılmak için tercih edebilirsiniz. Ayrıca sadece konuşma odaklı özel ingilizce dersi programlarınıda tercih edebilirsiniz.

Özel İngilizce kursları hedefinize ulaşmanızı sağlarken 4 ana temelde ( Listening - Dinleme, Writing – Yazma, Reading - Okuma, Speaking –Konuşma) İngilizcenizi geliştirmeyi hedeflemektedir.

İngilizce Seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 ana seviye olarak belirlenmiştir.

Bu Seviyeler A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir.

Geçmişten gelen alışkanlıklar ile elementary, beginner, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate ve advanced seviyeleri değişerek "Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı"nda tüm dil eğitimlerinde ortak seviyeler belirlenmiştir.

Özel İngilizce dersleri için İngilizce seviye şartı aranmamaktadır. İngilizce seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun, özel ingilizce dersleri programlarına katılabilirsiniz. Özel ingilizce kurslarında, hedefinize yönelik veya İngilizcenizi geliştirmek için size özel bire bir uygulanacak eğitim programı hazırlanmaktadır.

Özel ingilizce kurslarına başlamadan önce seviyeniz belirlenir. Seviyenize yönelik en iyi ingilizce kursu müfredatı hazırlanarak, ihtiyacınız doğrultusunda daha az zamanda daha verimli bir eğitim almanız sağlanır.

İngilizce seviyeleri hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

ingilizce seviyeleri

Özel İngilizce derslerinde eğitim müfredatı her bir seviye için 48 ana ders olarak belirlenmiştir. Fakat bu eğitim müfredatı sizin seviyenize ve amacınıza yönelik değişiklik göstermektedir. Minimum 10 dersten başlayan birebir yani özel ingilizce dersi rogramlarına katılabilirsiniz. Sınavlara hazırlık kursları gibi daha spesifik eğitimlerde, ana ders sayısında değişiklikler ortaya çıkabilir.

British Town Şişli İngilizce Kursu, gerekli gördüğü takdirde eğitim süresini uzatma hakkına sahiptir.

İngilizce eğitim sistemimizde ana dersleri katılım şartı %90'dır. Ek derslere katılım şartı %50'dir

Eğitim Günleri

Özel ingilizce kursu eğitimleri farklı saat dilimlerine ve farklı günlere göre planlanmaktadır. İngilizce eğitiminiz bire bir yani kişiye özel olduğu için, eğitim saatleri ve günleri tamamen size özel olarak hazırlanır.

Tüm grup eğitimilerinde "%100 İngilizce Öğrenme Garantili Kurs" sunuyoruz.

Eğer, öğrencilerimize verilen İngilizce kursu eğitimleri sonunda, öğrencimiz İngilizce öğrenemediğini beyan ederse, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti ediyoruz.*

* Öğrenme garantisi kapsamına dahil olunabilmesi için;

 • Eğitimlere %90 devam etme
 • Verilen ev ödevleri dahil tüm eğitim çalışmalarına katılım
 • Sınıf içi aktivite ve uygulamalara katılım
 • koşulları yerine getirilmesine rağmen, hala öğrenemediğini beyan eden öğrencilere aynı İngilizce kursu eğitimi ücretsiz olarak tekrar verilir.

  İngilizce kursuna başladığınız seviyeden itibaren katıldığınız her seviyede İngilizce kursunuz süresince kullanacağınız ana ders kitaplarınız, çalışma kitaplarınız ve ders kitapları ile senkronize olan eğitim süresince kullanacağınız dinleme parçalarını içeren İngilizce CD'niz ücretsiz olarak "British Town Şişli İngilizce kursu" tarafından ücretsiz olarak verilir.

  Eğitim süresince aldığınız tüm kur eğitimlerinde kitaplar, work book, seviyenize göre belirlenen ek çalışma materyalleri ve CD'ler tamamen ücretsizdir. Eğitim materyalleri için hiç bir zaman ek ücret talep edilmez.*

  * Aynı seviye eğitim paketi 2. defa verilmez. 2. kez talep edilen paketler ücrete tabidir.

  Muhasebe Kursu

  Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları