• yoğun ingilizce kursları
 • yoğun ingilizce kursları
 • yoğun ingilizce kursları

Yoğun İngilizce Kursları - Hızlandırılmış İngilizce Kursları

Yoğun İngilizce Kursları, Genel İngilizce Kurslarının hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış versiyonudur. Bu sebepten dolayı her yaş ve seviyeye uygun olarak planlanmaktadır. Her seviyeden katılımcılar için uygun olan yoğun ingilizce kursları, İngilizcesini geliştirmek isteyen, İngilizceye yeni başlayanlar ve İngilizce öğrenmek isteyenler, kariyer, akademik veya sosyal açıdan İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ideal eğitim programlarıdır.

British Town Şişli İngilizce Dil Kursları tarafından hazırlanan standart genel İngilizce eğitimlerini yoğunlaştırılmış olarak size uygun dönemlerde alabilir İngilizce eğitimine hız kazandırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle yaz döneminde ders günlerini arttırarak 1 ayda 1 kur tamamlanmakta ve yüksek verim elde edilmektedir.

British Town Şişli İngilizce kursunda verilen Yoğun İngilizce kursu eğitimlerinde, genel ingilizce kurslarında olduğu gibi fonksiyonel ve iletişimsel temele dayanan ve Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü tarafından oluşturulan "The Common European Framework of Reference for Languages" - "Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı"na uygun olarak hazırlanan eğitim sistemi ve müfredatı uygulanmaktadır.

British Town Şişli İngilizce Kurslarında, kursa katılım öncesi konuşma odaklı eğitimin bir parçası olan seviye tespit sınavı yapılır ve katılımcıların seviyesi bu seviye tespit sınavına göre belirlenir. Seviye tespit sınavları tamamen konuşma odaklıdır ve yazılı bir sınav stresi yaşamazsınız. Seviye Belirleme Sınavları, konusunda ve eğitimlerde uzman, mesleği ve eğitimi İngilizce öğretmek olan ve sadece üniversitelerin yabancı dil öğretmenliği, CELTA, DELTA gibi yeterliliklerden en az birine sahip Türk ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından "Communicative Approach" ve "Avrupa Dil Portfolyosu"na uygun olarak yapılmaktadır.

İngilizce Seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 ana seviye olarak belirlenmiştir.

Bu Seviyeler A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir.

Geçmişten gelen alışkanlıklar ile elementary, beginner, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate ve advanced seviyeleri değişerek "Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı"nda tüm dil eğitimlerinde ortak seviyeler belirlenmiştir.

Yoğun İngilizce kursları, bu seviyelerin ilk dördü olan, A1, A2, B1 ve B2 seviyelerini kapsar. İngilizce kursu eğitimleri yukarıdaki seviyelere uygun olarak planlanmış eğitim sistemi ve müfredatlar ile uygulanmaktadır.

Yoğun İngilizce kurslarına başlamadan önce seviyeniz belirlenerek sizin için en verimli olacak seviye belirlenir.

Yoğun İngilizce kursları, belirli dönemlerde hızlandırılmış ingilizce kursları eğitimi olarak başlar. Özellikle yaz dönemlerinde hızlandırılmış ingilizce kursları yoğunluk göstermektedir.

İngilizce seviyeleri hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

ingilizce seviyeleri

İngilizce Kurslarında her seviye 80 ana ders ve 34 ek ders programından oluşmaktadır.

Bir kur İngilizce Kurs programı minimum 114 dersten oluşmaktadır.

British Town Şişli İngilizce Kursu, gerekli gördüğü takdirde eğitim süresini uzatma hakkına sahiptir.

İngilizce eğitim sistemimizde ana dersleri katılım şartı %90'dır. Ek derslere katılım şartı %50'dir

Eğitim Günleri

Yoğun İngilizce kursu eğitimleri farklı saat dilimlerine göre planlanmıştır. Yoğun ingilizce kursu eğitimleri genel olarak, tati dönemlerinde uygulanmaktadır.

Hafta İçi Gündüz İngilizce Kursları

Hafta içi gündüz yoğun İngilizce kursu eğitim programları hafta içi sabah ve hafta içi öğleden sonra olmak üzere 2(iki) farklı saat diliminde yapılmaktadır.

Hafta İçi Gündüz Yoğun İngilizce Kursları

10:00 - 13:15 arası Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, Haftada 4 gün, günde 4 ders

Hafta İçi Öğleden Sonra İngilizce Kursları

14:00 - 17:15 arası Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, Haftada 4 gün, günde 4 ders

Tüm grup eğitimilerinde "%100 İngilizce Öğrenme Garantili Kurs" sunuyoruz.

Eğer, öğrencilerimize verilen İngilizce kursu eğitimleri sonunda, öğrencimiz İngilizce öğrenemediğini beyan ederse, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti ediyoruz.*

* Öğrenme garantisi kapsamına dahil olunabilmesi için;

 • Eğitimlere %90 devam etme
 • Verilen ev ödevleri dahil tüm eğitim çalışmalarına katılım
 • Sınıf içi aktivite ve uygulamalara katılım
 • koşulları yerine getirilmesine rağmen, hala öğrenemediğini beyan eden öğrencilere aynı İngilizce kursu eğitimi ücretsiz olarak tekrar verilir.

  İngilizce kursuna başladığınız seviyeden itibaren katıldığınız her seviyede İngilizce kursunuz süresince kullanacağınız ana ders kitaplarınız, çalışma kitaplarınız ve ders kitapları ile senkronize olan eğitim süresince kullanacağınız dinleme parçalarını içeren İngilizce CD'niz ücretsiz olarak "British Town Şişli İngilizce kursu" tarafından ücretsiz olarak verilir.

  Eğitim süresince aldığınız tüm kur eğitimlerinde kitaplar, work book, seviyenize göre belirlenen ek çalışma materyalleri ve CD'ler tamamen ücretsizdir. Eğitim materyalleri için hiç bir zaman ek ücret talep edilmez.*

  * Aynı seviye eğitim paketi 2. defa verilmez. 2. kez talep edilen paketler ücrete tabidir.

  Muhasebe Kursu

  Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları