Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi

Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi

nebim v3 eğitimi

NEBİM FİNANSMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ 07/09/15 – 11/09/2015 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİ

Nebim Muhasebe programlarının Türkiye’deki Tek Yetkili Eğitim Merkezi Ünvanına sahip Bemar Kariyer Okullarınde Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi yapıldı.Nebim Muhasebe Programı, kasiyerlikten mağaza müdürlüğüne, ürün yöneticiliğinden bilgi işlem uzmanlığına kadar birçok alanda kariyer yapmak isteyen adaylara eğitimler sunmaktadır. Firmalarında Nebim yazılımlarını uzman düzeyde yönetebilmeyi hedefleyen deneyimli kullanıcılara da eğitimler ve sertifikasyon olanakları sağlamaktadır. Her branşa farklı eğitim programı açarak, temel kullanıcı eğitimlerinde, henüz Nebim V3 ile çalışma deneyimi olmayan kullanıcılara Nebim V3 yazılımını sınıf ortamında genel özellikleri ile tanıtılır. Nebim Kursu Uzmanlık eğitimlerinde ise deneyimli kullanıcıların yazılımı daha da verimli kullanabilmeleri için ihtiyaç duyacakları gelişmiş özellikleri sınıf ortamında uygulamalı olarak göstermektedir.

Bu bağlamda, planlanan Finansman Yönetimi Eğitimi 07/09/2015 ile 11/09/2015 tarihleri arasında Tek Yetkili Eğitim Merkezi olan Bemar Kariyer Okulları Şişli şubesinde gerçekleştirilmiştir.

Kariyerinize Muhasebe alanında yön vermek istiyorsanız bilgisayarlı muhasebe kursu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Summary
Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi - Nebim V3 Muhasebe Programı
Article Name
Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi - Nebim V3 Muhasebe Programı
Description
Nebim Muhasebe programlarının Türkiye'deki Tek Yetkili Eğitim Merkezi Ünvanına sahip Bemar Kariyer Okullarınde Nebim Finansman Yönetimi Eğitimi yapıldı.
Author
Publisher Name
Egitimikursu.com
Publisher Logo