Genel Muhasebe Kursları

ön muhasebe kursuGenel Muhasebe eğitimi, Ön Muhasebe Kursu ile Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursunun birlikte sunulduğu eğitim programıdır. 50 ders saatlik Ön Muhasebe Kursunu tamamlayan adaylar, Nebim Winner, Nebim V3, Mikro V15, ETA ve LOGO muhasebe programlarının eğitiminin verildiği Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursuna devam eder.

Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursunda, Ön Muhasebe Kursunda öğrenilen muhasebe müfredatının tatbiki yapılarak adayların programlar üzerinde uygulama yapması sağlanır ve pratik kazanılması sağlanır. Bilgisayar Destekli Muhasebe Programları Kursunda eğitimler sektörde halen çalışmakta olan eğitmenler tarafından verilmekte bu sayede güncel mevzuat değişiklikleri ve güncellemeler an ve an muhasebe kursu müfredatına eklenmektedir.

Genel Muhasebe kursunu bitiren kursiyerler şirket ve işletmelerin muhasebe departmanlarında ön muhasebe elemanı olarak, her türlü ticari faaliyet gösteren kurumların muhasebe departmanlarında muhasebe personeli olarak ve mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik bürolarında, bilgisayarlı muhasebe programlarını kullanabilecek yeterlilikte istihdam edilebilirler. Muhasebe kursunu bitiren öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Genel muhasebe eğitimleri sürekli devam ettiği için devamsızlık yaptıkları ders saatinin tekrarını ücretsiz olarak tekrar alabilirler.

Genel Muhasebe Kursu Eğitim Yöntem ve Teknikleri

Genel muhasebe kursu eğitiminin ilk kısmında ön muhasebe eğitimini alan adaylar, ikinci bölüm olan bilgisayarlı muhasebe programlarına geçiş yaparak laboratuvar ortamında, sektörün içerisinden eğitmenlerin tecrübeleri ile Mikro V15, ETA, Nebim V3, Nebim Winner, Logo, Luqa gibi farklı programların eğitimlerini tamamlarlar. Bu sayede, ön muhasebe eğitiminde aldıkları temel muhasebe kavramlarını ve işlemleri muhasebe programlarında uygulamalı olarak öğrenirler.

Genel Muhasebe Kursuna Kimler Katılabilir?

Genel muhasebe kursuna katılacak kursiyerlerin temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bu bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi eğitimi verilebilmektedir.

Genel Muhasebe Kursu Süresi ve Eğitim Günleri

Genel Muhasebe = Ön Muhasebe Kursu toplam süresi 50 Ders + Muhasebe Programları Kursu 70 Ders = 120 derstir. İlk 50 derslik kurs, ön muhasebe kursunu, ikinci 70 derslik kurs ise bilgisayarlı muhasebe programları kursunu kapsamaktadır. Eğitim günleri, Hafta içi (Pazartesi + Çarşamba + Cuma) gündüz / akşam ve Hafta sonu (Cumartesi + Pazar) gündüz / akşam olarak programlanmıştır. Hafta içi programlarında 11 haftada tamamlanan programlar, hafta sonu programlarında 12 haftada tamamlanmaktadır.

Genel Muhasebe Kursunu tamamlayan öğrenciler;

İleri Muhasebe Kursu: ERP/MRP Eğitimleri + Finansal Planlama Kursuna devam edecektir.

Genel Muhasebe Kursu fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki "Sizi Arayalım" formunu doldurunuz.

Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları