Sertifikalı Meslek Edindiren Kurslar

Mesleki Kurslar

İnsan Kaynakları Kursları

Bemar Kariyer Okullarının sunduğu İnsan Kaynakları Kursunun (İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı) amacı, tüm katılımcıların stratejik açıdan insan kaynaklarını ele alabilecek, yorumlayabilecek ve görev yaptıkları şirketlerde tüm İnsan Kaynakları Sistemlerini kurabilecek donanıma sahip olmalarını sağlamaktır.

Muhasebe Kursları

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu ve Finansal Planlama eğitiminin her aşamasında sınav uygulaması yapılır. Muhasebe sınavları eğitime göre yazılı ve/veya muhasebe programları üzerinden projelendirme yapılarak uygulanmaktadır. Sınavlardan başarılı olan öğrencilerimize "Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı" Sertifikası verilir.

Mesleki kurs olarak sunulan Muhasebe Kursları içerisinde, ön muhasebe kursu, genel muhasebe kursu, muhasebe programları kursu, ileri muhasebe kursu farklı alanlarda mesleki olarak uzmanlaşmak isteyenler için farklı kurslar bulunmaktadır.

Ön Muhasebe Kursları

Muhasebenin temel yapı taşları ve temel kavramlarının eğitimi ön muhasebe kursunda verilir. Ön muhasebe kursları, genel muhasebe kurslarının birinci adımıdır. Ön muhasebe kursunu öğrenen katılımcılar, en çok kullanılan muhasebe programları eğitimlerine katılırlar.

Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları