Photoshop Kursu

Şişli, Mecidiyeköy

Photoshop Kursu

Photoshop Kursu

PHOTOSHOP KURSLARI

Adobe ailesinin fotoğraf işleme, grafik düzenleme ve tasarım konusunda tartışmasız en çok kullanılan programı olan Photoshop neredeyse tüm grafik tasarımcılarının vazgeçilmez programıdır. Photoshop ile özgün tasarımlar yapabilir, tasarımlarınızı zenginleştirebilir ve yeni kompozisyonlar oluşturabilirsiniz.

Photoshop CS6 ile gelen bir çok yenilik hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem zamandan tasarruf ettirecek hem de görsel hazzı en üst seviyeye çıkaracak donanıma sahip!

İçerik Duyarlı Yama

Yamanızı oluşturmak için kullanılacak örnek alanı seçmenize olanak sunan İçerik Duyarlı Yama teknolojisiyle görüntülerinize kusursuz yamalar uygulayın.

Mercury Graphics Engine

Sıvılaştırma ve Kukla Çarpıtma gibi temel araçlarla düzenleme yaparken sonuçları anında görün. Yeni Adobe Mercury Graphics Engine çözümüyle sunulan benzersiz hız ve hızlı yanıt verme performansı ile çalışmalarınızda akıcılığı yakalayın.

Yeni ve yeniden yapılandırılmış tasarım araçları

Üstün tasarımlarınızı daha hızlı biçimde yapın Yazma stillerini kullanarak tutarlı formatlar elde edin, vektör katmanlarını kullanarak vektör nesnelerine kontur uygulayın ve degradeler ekleyin, özel konturlar ve kesik çizgiler oluşturun, katmanlar için hızla arama yapın ve daha fazlasını keşfedin.

Yeni Bulanıklaştırma Galerisi

Görüntü üzerinde kontroller içeren yepyeni basit kullanıcı arabirimini kullanarak fotoğraf tadında bulanıklaştırma efektleri oluşturun. Tilt-Shift efektleri oluşturun, her şeyi bulanıklaştırın, ardından tek bir odak noktasını netleştirin. Dilerseniz bulanıklığı birden fazla farklı odak noktasına yayın. Mercury Graphics Engine sisteminin anında sonuç verme özelliğinden yararlanın.

Yepyeni Kırpma aracı

Görüntüyü bozmayan yepyeni Kırpma aracını kullanarak görüntülerinizi daha hızlı ve kusursuz bir biçimde kırpın. Görüntülerinizi tuval üzerinde hızlı bir biçimde değiştirin ve düzenlemelerinizi Mercury Graphics Engine çözümü sayesinde canlı olarak görün.

Modern kullanıcı arabirimi

Görüntülerinizi daha belirgin bir şekilde ortaya çıkaran koyu renkli arka plana sahip yepyeni ve şık bir arabirimle çalışarak daha iyi ve daha tutarlı bir düzenleme deneyimi sağlayan yüzlerce tasarım özelliğinden yararlanın.

Kolay anlaşılır video oluşturma

Video çekimlerinizde güçlü Photoshop düzenleme özelliklerini kullanın. Çok iyi bildiğiniz çeşitli Photoshop araçlarını kullanarak video kliplerinizi kolaylıkla geliştirin ve kolay anlaşılır video araç seti yardımıyla filmler hazırlayın.

Hazır ayar taşıma ve paylaşma

Hazır ayarlarınızı, çalışma alanlarınızı, tercihlerinizi ve ayarlarınızı kolaylıkla taşıyarak Photoshop yazılımını tüm bilgisayarlarda aynı şekilde kullanın, ayarlarınızı paylaşın ve eski sürümlerde yaptığınız özelleştirmeleri Photoshop CS6'ya geçirin.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!