Kariyer Kart

2 Yıl Sınırsız Eğitim

Kariyer Kart

Kariyer Kart

Sınırsız Eğitim = Kariyer Kart

Kariyer Kart, eğitim süreçlerinde ürettiği çoğul alternatifleri ile katılımcılarına sınırsız olanaklar sunmaktadır. Kariyer Kart sahipleri Bemar Kariyer Okulu”nun tüm şubelerinden zaman, bütçe, eğitim süresi ve sırası gibi kaygılar güdmeden geleceklerini inşa edecekleri olanaklara sahip olacaklardır.

Kariyer Kart, sunduğu sınırsız eğitim olanaklarına karşın oldukça ekonomik özelliklere sahiptir. Şöyle ki; katılımcının bir yıl boyunca alabileceği eğitimlerin sadece bir ya da ikisinin fiyatına onlarca eğitimi alma olanağı sunmaktadır.Bu sayede öğrencilerimiz özellikle birbirleriyle ilişkili birden çok eğitimi bütünlüklü biçimde alma hakkı elde etmektedirler.

KARİYER KART İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Kariyer Kart sahipleri, Bemar Kariyer Okulu”nun kendilerine en yakın şubesinden sınırsız sayı ve süreyi kapsayacak eğitimlerden bir yıl boyunca faydalanabilirler.

Kariyer Kart sahipleri, tüm sosyal ve kültürel aktivitelerden sınırsız ölçüde faydalanabilir.

Kariyer Kartları ile diledikleri eğitime ait kurs, eğitim tekrarı ve etüt çalışmalrına ücretsiz olarak katılabilirler.

Bemar Kariyer Okulu”nun katılacağı ulusal ve uluslararası tüm sosyal ve eğitsel aktivitelerde öncelikli davetiye elde edebilirler, uluslararası partnerlerin düzenlediği fuar, konferans, kamp vb. etkinliklere vize, pasaport ve ulaşım giderlerini kendileri karşılamak üzere katılım ücreti ödemeyerek katılabilirler.

Ücretsiz İş Destek çalışmalarından ve Kariyer Yönetimi Uzmanlarımızdan destek alabilirler. Kariyer Kart anlaşmalı firmalardan indirimli alışveriş yapabilirler.

KARİYER KART İLE BAŞARI GARANTİSİ

Bemar Kariyer Okulu eğitimlerine katılan tüm Kariyer Kart sahipleri, katıldıkları her eğitim için ayrı ayrı Başarı Garantisi hakkına sahip olurlar. Bu hak katıldıkları eğitimi tekrar etme şansı sunmaktadır.

Eğitimi Nerelerde Alabilirim?

Bemar Kariyer Şişli Şubesi

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!