Mecidiyeköy Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
mecidiyeköy muhasebe kursları

Mecidiyeköy Muhasebe Kursları

Mecidiyeköy'deki En İyi Muhasebe Kursu
1498

Mecidiyeköy Muhasebe Kursları

Mecidiyeköy bölgesindeki en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli / Mecidiyeköy şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu Mecidiyeköy muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Mecidiyeköy muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Mecidiyeköy’de trafikte saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında birebir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Muhasebe Kursu ile İş Bulmak Kolaylaşıyor

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, son 6 aylık dönem baz alındığında, en çok personel aranan meslek dalının Muhasebe olduğu ortaya çıkmıştır. Global ekonomide ve sürekli gelişen şirketler arasında yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanamadığı bu dönemde şirketlerin Muhasebe departmanlarında çalışabilmek için ilk etapta Muhasebe'nin temeli olan Ön Muhasebe öğrenmeli ve daha sonra ise artık küçük ölçekli firmaların bile kullandığı muhasebe programlarını öğrenmek gerekmektedir.

Daha kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında çalışabilmek veya ileri ki dönemde yönetici pozisyonunda çalışabilmek için ise, İleri Muhasebe Kursu ile Maliyet Muhasebesi, ERP, MRP, İthalat ve İhracat Muhasebesi, Finansal Muhasebe, Finansal Planlama, Şirketler Muhasebesi gibi bilgiler edinilmesi gerekmektedir.

Bemar Kariyer okulları olarak sunduğumuz eğitim programlarında, kursiyerlerin Muhasebenin temelinden başlayarak farklı alanlarda uzmanlaşabilmesi için Ön Muhasebe Kursu, Muhasebe Programları Kursu, Genel Muhasebe Kursu, İleri Muhasebe Kursu, ERP ve MRP Eğitimi, Maaliyet muhasebesi, Dış Ticaret Muahsebesi, Şirketler Muhasebesi gibi eğitimler uzman eğitmenler ve sektörün içerisinde çalışan mali müşavirler tarafından planlanmaktadır.


Biz Sizi Arayalım!


Mecidiyeköy Muhasebe Kursu Eğitimleri ve Süreleri

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi toplamda 220 derslik 4 farklı bölümden oluşmaktadır.

# Muhasebe Eğitimi Ders Saati Hafta İçi Hafta Sonu
1. Genel Muhasebe Kursu (Ön Muhasebe + Genel Muhasebe) 60 Ders 6,5 Hafta 7 Hafta
2. Muhasebe Programları Kursu
(LOGO + ETA + MİKRO)
60 Ders 6,5 Hafta 7 Hafta
3. İleri Muhasebe Kursu ve Finans Eğitimi 60 Ders 8 Hafta 8 Hafta
4. Microsoft Office Programları Kursu 40 Ders 5 Hafta 5 Hafta
# Toplam 220 Ders 26 Hafta 28 Hafta

Katılımcılar bilgi ve eğitim durumlarına göre farklı etaplardan katılım gösterebilirler.

Mecidiyeköy Muhasebe Kursu; Sık Sorulan Sorular

Dönem Gün Saat
HİG* Pazartesi - Çarşamba - Cuma 14:00 - 17:00
HİA* Pazartesi - Çarşamba - Cuma 19:00 - 22:00
HSÖ* Cumartesi - Pazar 14:00 - 18:00

HİG - Hafta içi gündüz muhasebe kursları

HİA - Hafta içi akşam muhasebe kursları

HS - Hafta sonu muhasebe kursları

Muhasebe kursları eğitimleri Bemar Kariyer Okulu Şişli Mecidiyeköy şubesinde verilmektedir.

Ayrıca özel antlaşmalarla sahip olduğumuz Yetkili Eğitim Merkezi belgelerimiz ile, verilen eğitimin kalitesi tescil edilmiş ve eğitim sonunda alacağınız program sertifikaları ile kariyerinize önemli katkılarda bulunacaktır.

Genel Muhasebe Kursu (Ön Muhasebe + Genel Muhasebe Kursu)

Muhasebe Programları Kursu (LOGO + MİKRO + ETA SQL)

İleri Muhasebe Kursu (ERP/MRP Eğitimi ve Finansal Planlama)

Bemar Kariyer Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitimi Başarı Sertifikası

Micro Başarı Sertifikası

Nebim Başarı sertifikası

ETA Başarı Seritifikası

ERP/MRP Eğitimi Sertifikası

Mali Tablolar Analizi Sertifikası

Dış Ticaret Muhasebesi Sertifikası

Maliyet Muhasebesi Sertifikası

UFRS Eğitimi Sertifikası

Microsoft Office Kursu Sertifikası

Katılacağınız eğitimlerde kazanacağınız deneyimler ışığında, iş bulmak sizin için problem olmaktan çıkacaktır. Alacağınız muhasebe sertifikaları ve katılım belgeleri iş başvurularınızda sizlerin tercih edilmenizde çok önemli rol oynayacaktır.

Ayrıca Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz Nebim ve Mikro sayesinde seçeceğiniz programda uzmanlaştıktan sonra Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz kurumlara CV'iniz yönlendirilerek sizlere iş imkanı yaratmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Uygulamalı muhasebe kurslarında muahsebe sektöründe en çok tercih edilen 4 ana program olan ETA SQL 8, Mikro V15 ve V16, Nebim V3 ve Logo Go3 programlarının eğitimleri verilmektedir.

Mecidiyeköy Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Muhasebe hakkında hiç bir bilgim yokken iş bulabilmek için muhasebe kursuna gitmeye karar verdim. Bemar Kariyer bu konuda gerçekten işin uzmanı. Her seviyede farklı bir eğitim veriyorlar. Buradan mezun olanlar kesinlikle iş bulur.

Ayten Z..

Eğitime ilk başladığınız günden itibaren bilgi yüklemeye başlıyorlar. Eğer eğitimin bir bölümünü anlamazsanız o eğitimi başka bir sınıf ile tekrar edebiliyorsunuz. Öğrenen kadar eğitim devam ediyor. en güzel kısmıda sanırım bu.

Orkun Y.

Kurumumuzdan 2 çalışanımızı ileri muhasebe kursuna gönderdik. Performans değerlendirmesindeki ölçümler umduğumuzdan daha iyi çıktı. Şirkette öğretemediklerimizi ileri muhasebe kursunda öğrettiler. Teşekkürler Bemar.

Ahmet S.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!