Indesign Kursu

Şişli, Mecidiyeköy

Indesign Kursu

Indesign Kursu

Indesign Kursu

Adobe InDesign CS6 yazılımı, tasarım ve tipografi üzerinde piksel kalitesinde kontrol sağlamanıza olanak sunan çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturun. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler veya aygıtlarda mükemmel görünmelerini sağlayın.

Baskı veya ekran için hiçbir zaman olmadığı kadar hızlı, kolay ve verimli bir şekilde sayfa mizanpajları tasarlamak için yazılımınızı InDesign CS6 sürümüne yükseltin. Pencere bölme, İçerik Toplayıcı araçları, gri tonlamalı önizleme, en son kullanılan fontlara kolay erişim ve daha birçok zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak özellik ile verimliliğinizi artırın.

Adobe Firması; üretmiş olduğu Indesign Programını, kategorisinde rakip programlara göre uç noktaya çıkarmıştır.

InDesign Programı İlan, Poster, Dergi, Kitap, Gazete, Kartvizit, Broşür vb. çalışmaları yapabilmenizi sağlar.

Öğretim Setimizde; InDesign Programına sıfırdan itibaren (Daha önce hiç InDesign programı kullanmamış seviyeden) başlayıp, adım adım ilerleyip son aşamaya kadar öğretiyoruz.

Öğretim Setinde Anlatılan Başlıca Özellikler:

Data merge özelliği ile saniyeler içerisinde ( taslak hazır ise) yüzlerce , binlerce kartvizit hazırlamak mümkün!

Preflight Komutu ile Projeyi Baskıya göndermeden önce oluşabilecek sorunlar tespit edilebilir. (Projeyi baskıya göndermeden; hataları ve uyarıları size önceden göstererek hem zamandan hem de maddi açıdan doğabilecek zararları engeller.)

Kitap basımı sırasında maliyeti düşürmek için alınacak ek önlemler detayları ile birlikten anlatıldı. Birden fazla boyut ( Ofset Plaka kağıt boyutu) denenerek maddi açıdan en az maliyetli ölçü bulunması gösterildi.

InDesign Yalnız Dergi, gazete vb. yazı ve resimlerin kaynaştığı çalışmalar yapmaktan ziyade , görsel tasarımda da gayet yeteneklidir!

Bir grafik programının sunduğu özellikleri sunar. Örnek vermek gerekirse Photoshop'ta resimlerin beyazını kaldırmak için bir çok işlemler yapmanız gerekir, ama InDesign programında birkaç tuş ile beyaz alanı resimden ayırmanız mümkün. (İnce ayarda yapabilirsiniz.)

İstediğiniz çalışmanın bir parçasını sürükle bırak yöntemi ile bilgisayarınıza kaydedip, İhtiyacınız olduğu zaman istediğiniz projeye o bölümü dahil edebilirsiniz.

Gelişmiş Yazı editörü araçları ile, yazı ve metin karışımı yazıları kolaylıkla , düzgün bir dizi halinde hazırlayabilirsiniz.

Data Merge: Saniyeler içerisinde yüzlerce kartvizit hazır. Veri kaynağı (Excel içerisinden) kullanarak kartvizit içerisindeki alanlara bağlanarak istediğiniz kadar kartvizit hazırlayabilirsiniz!

InDesign Programının sadece yazı ve resim alanlarında değil , tasarım yeteneklerinin de en az sayfa dizgisi kadar güçlü olduğunu keşfedin.

Link mantığı ile sayfaya yerleştirmiş olduğunuz resimleri bir klasör içerisinde toplayarak daha esnek bir uygulama geliştirin. ( Linklenmiş resimleri dışarıdan değiştirdiğinizde , InDesign dokümanı içeriğinde otomatik olarak değişir)

Paketleme: Projenizde kullandığınız resim , font vb. nesneleri InDesign Sizin için bir paket yapar ! Bu sayede her bilgisayarda herhangi bir eksiklik olmadan InDesign dokümanınız açılır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!