MİKRO Yetkili Eğitim Merkezi

MİKRO Yetkili Eğitim Merkezi

MİKRO Yetkili Eğitim Merkezi

Bemar, 1991 yılında İzmir'de başlayan kariyer yolculuğuna Türkiye'de toplam 25 şube ile devam etmektedir. Türkiye'de Bilgisayarlı Muhasebe Kursundaki uygulamaları ile fark yartan Bemar, sektörün önde gelen Muhasebe Programı/Yazılımı firması olan Mikro ile eğitim ortaklığı anlaşmasına giderek, Mikro Yetkili Eğitim Merkezi ünvanını almıştır.

1988 yılında kurulan Mikro Yazılım Evi, ürün yelpazesi, yetkili satış ağı ve servis destek kanalları ile Türkiye'de muhasebe programları arasında önde gelen bir kurumdur. Eğitim kalitesini ve eğitim standartlarını sürekli olarak güncelleyen Bemar Kariyer Okulları, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimlerinin fark yaratan bir meslek edindirme eğitimi olduğunu Mikro Yetkili Eğitim Merkezi ünvanını alarak bir kez daha kanıtlamıştır.

Muhasebe Kursunu bitirenlere İş İmkanı doğuyor

Bemar Kariyer Okulları Mikro Yetkili Eğitim Merkezi ünvanı ile, muhasebe kursuna katılan başarılı öğrencilerine ayrıca Mikro tarafından düzenlenen Mikro Başarı Sertifikası verecektir.

Mikro ve Bemar Kariyer Okullarının Yetkili Eğitim Merkezi anlaşması sonucunda, Bemar Kariyer okullarında Bilgisayarlı Muhasebe, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe ve İleri Muhasebe kurslarından mezun adaylar arasından eğitimlerini başarı ile tamamlamış adaylara Mikro tarafından iş yönlendirmesi yapılarak işe yerleştirme imkanı sağlanacaktır.

Logo ve Bemar Kariyer Okullarının Yetkili Eğitim Merkezi anlaşması sonucunda, Bemar Kariyer okullarında Bilgisayarlı Muhasebe, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe ve İleri Muhasebe kurslarından mezun adaylar arasından eğitimlerini başarı ile tamamlamış adaylara Logo Networkü tarafından iş yönlendirmesi yapılarak işe yerleştirme imkanı sağlanacaktır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!