Hakkımızda

Hakkımızda

www.egitimikursu.com

Egitimikursu.com

Advance Yurtdışı Eğitimin bir parçası olan Egitimikursu.com, Bemar Kariyer Okulları ve British Town Dil Okulları markaları ile birlikte 2012 yılından beri amaca özel mesleki eğitimler ve uluslararası yeterlilik seviyelerinde yabancı dil eğitimleri vermektedir.

1991 yılında kurulan Bemar Kariyer Okulları markamız altında, mesleki eğitimler ve kariyer hedefli eğitimleri, “Kitaptan Değil Sektörden Eğitim” sloganı ile mesleki anlamda bireysel ve kurumsal eğitimler sunmaktayız. İş dünyasına uygun yaratıcı çözümler, kişisel gelişim eğitimleri, Digital tasarım eğitimlerini sektör tabanlı alanlarında uzman ve tecrübeli, öğretme hevesine ve eğitici sorumluluğuna sahip eğitmenler ile sunmaktayız.

Bemar Kariyer Okulları

Bemar Kariyer Okulu bünyesinde verilen tüm eğitimler; uluslararası sertifikasyon sistemlerine entegre edilerek uluslararası geçerlilik kazanmasını sağlamıştır. Bu bağlamda Microsoft, Adobe, Autodesk, SolidWorks gibi uluslararası Bilgisayar ve yazılım devlerinin ayrıca Netsis, Nebim, Mikro, ETA, LOGO gibi ulusal muhasebe ve finans yazılımlarının Yetkili Eğitim Merkezi konumundadır. Mensa International Yetkili Sınav Merkezidir. Tüm bunlara ek olarak Certiport ve Prometric ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde bahsi geçen eğitimlerin tüm dünyada geçerli sertifika sınavlarını ülkemizde en geniş coğrafyada uygulayabilen yegane kurum olarak yetkili sınav merkezi haline gelmiştir.

Bemar Kariyer Okulu tarafından düzenlenen eğitimlerin en önemli özgünlüğü katılımcılara tamamen uygulamalı bir eğitim olanağı sunmasıdır. Bütün eğitimler özel sınıf ya da bilgisayar laboratuvarında, uluslararası standartlarda ve tamamen uygulamalı olarak devam eder. Mesleki eğitimler Orijinal ve son sürüm programlarla eğitim gören katılımcılar yenilikleri yakından takip etme ve onlara sunduğu kolaylıklardan yararlanma imkanına sahip olur. Katılımcılar; alanında uzman isimlerden sektöre yönelik bir eğitim alarak bir yandan eğitmenlerin deneyimlerinden yararlanır, bir yandan da iş hayatında kullanabilecekleri eşsiz bilgilere sahip olurlar.

Bemar Kariyer mesleki eğitim kursları olarak sunduğumuz eğitimlerden bazıları;

 • Bilgisayarlı Muhasebe Kursları
 • Ön Muhasebe Kursları
 • Genel Muhasebe Kursları
 • Muhasebe Programları Kursları
 • İleri Muhasebe Kursları
 • İnsan Kaynakları Kursları
 • Bordrolama Kursları
 • Özlük İşleri Kursları
 • Dış Ticaret Kursları
 • Satış ve Pazarlama Kursları
 • Microsoft Office Programları Kursları
 • Cad Tasarım Kursları
 • Grafik Tasarım Dersleri
 • WEB Tasarım Kursları
 • Photoshop Kursları
 • Illustrator Kursları
 • Indesign Kursları

Advance Yurtdışı Eğitim

Advance Yurtdışı Eğitim 2003 yılında Malta merkezli olarak kurulmuştur. 2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır.

Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere 3 Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ofisinde ve Denizli'de faaliyet göstermektedir.

Malta merkezli kurulmasından dolayı, Malta ve Malta’da eğitim konusunda uzman kadro ile faaliyetlerine başlayan Advance Yurtdışı Eğitim, 01.Ocak.2006 tarihinden itibaren portföyüne İngiltere dil okullarını da eklemiştir.

Advance olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2003 yılından bu yana yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Advance Yurtdışı Eğitim, uzman ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Advance Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Advance Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Dilokulumalta.com

Advance Yurtdışı Eğitim bünyesinde kurulan Dilokulumalta.com web sitesi, 2006 yılından itibaren Malta konusunda en uzman ekibi bir araya getirerek üst üste Malta'ya en fazla öğrenci gönderen kurum ünvanının elinde bulundurmaktadır. Malta konusunda en uzman ekip ve en deneyimli profesyoneller sayesinde, Malta hakkındaki tüm sorularınıza anında cevap bulabileceğiniz bir eğitim kurumu ve danışmanlık firması olarak hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!