Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursuna Giden Öğrencilerin Yorumları ve Tavsiyeleri
Bilgisayarlı muhasebe kursu

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursuna Giden Öğrencilerin Yorumları ve Tavsiyeleri
1498

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Eğitime ilk başladığınız günden itibaren bilgi yüklemeye başlıyorlar. Eğer eğitimin bir bölümünü anlamazsanız o eğitimi başka bir sınıf ile tekrar edebiliyorsunuz. Öğrenene kadar eğitim devam ediyor. en güzel kısmıda sanırım bu.

Orkun Y.

2 aydır muhasebe kursuna gidiyorum. İlk olarak teorik eğitimi bitirdik. Erdoğan Hoca süperdi. Muhasebe programlarına Logo Go 3 üzerinden başladık. Fırat Hocam'da en az Erdoğan hoca kadar bilgili ve en ince detayına kadar anlatıyor. Çok memnunum.

Fırat S.

Muhasebe hakkında hiç bir bilgim yokken iş bulabilmek için muhasebe kursuna gitmeye karar verdim. Bemar Kariyer bu konuda gerçekten işin uzmanı. Her seviyede farklı bir eğitim veriyorlar. Buradan mezun olanlar kesinlikle iş bulur.

Ayten Z..

10 hafta gibi kısa bir sürede önce Muhasebe öğrendim arkasından da 4 muhasebe programı kullanmayı öğrendim. Eğitim süresince hocalarımdan aldığım destek işe girince bir telefonla ulaşabileceğim desteğe dönüştü. Çok teşekkürler

< Semih D.

Eğitim konusunda çok sıkıntı yaşamadan istediğim şekilde bir eğitim aldım. Bemar'a verdiği eğitimden dolayı çok teşekkür ederim. Hem eğitmenler hem kurumun genel düzeni inanılmaz.Demet S.

Genel muhasebede öğrendiklerim gerçektende çok faydalı oldu. Hocaların verdiği eğitim sadece muhasebe eğitimi değil. Bemar elindeki hocaların ne kadar kıymetli olduğunu bilsin ve hiç bırakmasın lütfen.

Ayşegül Ç.

En güzel yanı bir eğitmen 4 program öğretmiyor. Her programa alanında uzmanlaşmış hocalar katılıyor. Ve bu gerçekten de çok faydalı oluyor. 3 aylık eğitimde 5 farklı mali müşavir ve uzmandan eğitim aldım. Hepsi harikaydı.

Betül D.

Erdoğan Hocama çok teşekkürler. Bemar'ın hocaları gerçektende çok iyi. Bemar sayesinde ne zaman zorlansam hep yardımcı oldular. Ayrıca 1 sene sonra Logo programını ücretsiz yenilediler. İşlerini çok iyi yapıyorlar.

Merve K.

Şirkette Logo Go3 programı var. Eğitime sadece Logo öğrenmek için gittim. Gitmişken 4 programı öğrenerek çıktım. Mantıklar genelde aynı olduğu için çok kolay anladım. Fırat Hocama çok teşekkürler.

Gülay Ş.

Muhasebe hakkında hiç bir bilgim olmadan Bemar'ın ön muhasebe kursuna katılarak kendimi geliştirdim. Ön Muhasebe kursundan sonra daha kolay bir iş buldum. Çalıştığım firma Logo kullanıyor. Şimdi Logo kursuna katılacağım.

Ayşe D.

Ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimlerini tamamladım. Şimdi muhasebe programları kursuna katılacağım. Muhasebe konusunda bana inanılmaz fayda sağlayan bir eğitim oldu. Çok kaliteli bir eğitimdi. Hocalarınız gerçekten işini iyi yapıyor. Çok teşekkürler.

Demet S.

Eğitime katılmadan önce muhasebe ile ilgili hiç bir bilgim yoktu. Bir firmada yapılması gereken tüm işleri teker teker öğrettiler. Eğitimin ikinci bölümünde muhasebe programları kursuna devam ediyoruz. İnanılmaz faydalı bir eğitim.

Şeyda S.

Muhasebe geçmişim olmadan eğitimlere katılma kararı aldım. Her etapta başka bir eğitmen katıldı eğitimlere. Kurslar ilerledikçe inanılmaz bilgiler edindim. İş bulmamada yardımcı oldular. Eğitim boyunca her ders dolu dolu geçti.

Koray A.

Muhasebede çalışmama rağmen ne kadar az şey bildiğimi kursa gelince farkettim. Eğitimden çok memnun kaldım. Eğitim sonunda verilen sertifikaların ne kadar kıymetli olduğunu iş başvurularında gördüm. Çok teşekkkürler.

Betül D.

Mikro ve Nebim kurslarının eğitimlerine katıldım. Kısa sürede inanılmaz bilgiler edindim. Sadece program eğitimi aldığıma pişman oldum. Şimdi ileri muhasebe eğitimi alacağım.

Merve K.

Kağıthane civarında ne yazık ki çok fazla muhasebe kursu yok. Olanlarında vizyonu farklı. Muhasebe kursuna ön muhasebeci yetiştirmek olarak bakıyorlar. Bemar'da durum çok farklı. Gerçekten muhasebe öğretiyorlar.

Nefise Ş.

Kurumumuzdan 2 çalışanımızı ileri muhasebe kursuna gönderdik. Performans değerlendirmesindeki ölçümler umduğumuzdan daha iyi çıktı. Şirkette öğretemediklerimizi ileri muhasebe kursunda öğrettiler. Teşekkürler Bemar.

Ahmet S.

Muhasebe kursuna başlamadan önce çok tereddüt yaşadım. Acaba kursa gitsem bir şeyler öğrenebilirmiyim? Muhasebe kursuna gidenlerin yorumları nasıl gibi? Bemar Şişli'de eğitim aldıktan sonra tüm düşüncelerim değişti. Çok teşekkürler.

Deniz U.

Logo Go3 kursuna katıldım. Eğitimin ilk dakikasından itibaren çok şey öğrendim. Uygulamalı eğitimin orijinal programlar üzerinden verilmesi çok faydalı oldu. Eğitim sonunda Logo uzmanlık sınavına girip Logo Go 3 sertifikamı aldım. Bu sertifika ile iş bulmak çok kolay.

Mert K.

İktisat mezunu olmama rağmen Bemar Kariyer'in sunduğu muhasebe kurslarında okulda görmediğim bir çok detayı öğrendim. Özellikle program eğitimlerinde her programa farklı bir eğitimen giriyor ve hepsi işlerinin uzmanı. Bravo size.


Neslihan Ş.

Beşiktaş civarında muhasebe kursu ararken Bemar Kariyer ile karşılaştım. İyiki de karşılaşmışım. Eğitim sonunda hemen iş bulmama yardımcı oldular. 3 aydır muhasebe departmanında çalışıyorum ve öğrendiklerimi gerçektende kullanıyorum.

Sami G.

Beşiktaş'ta muhasebe kursu için çok araştırma yaptım. Eğitim saatlerini, hocaların yeterliliğini ve şikayetleri epey araştırdım. Muhasebe kursu konusunda en uzman kurum Bemar Kariyer. Verdikleri sertifikanın ne kadar değerliği olduğunu eğitim bitince görüyorsunuz.

Serhat A.

Muhasebe stajımı başlattım ama program bilgim neredeyse hiç yok. Aynı kurs içerisinde 4 farklı program öğrenebileceğimi öğrenince kesinlikle Bemar'ı tercih ettim. Üstelik maliyet muhasebesi, finansal muhasebe ERP ve MRP eğitimleri de mevcut. Teşekkürler.

Fatih Ş.

Bemar Kariyer okulunda ön muhasebe ve Mikro program eğitimini tamamladım. Mikro programı kullanan iş ilanlarına ilk başvurumda Bemar Kariyer sertifikasını gösterdim ve işe alındım. Teşekkürler Bemar Kariyer.

Meltem U.

Beyoğlu ve çevresinde o kadar çok muhasebe kursu araştırdım ki. En son 2-3 kurs arasında kalmıştım. Muhasebe kursu fiyatlarını alacağım ders sayısına göre karşılaştırdım ve Bemar'ı seçtim. Tercihimde yanılmamışım.

Fatih K.

Sıfırdan muhasebe öğrenmek istiyorsanız önce Bemar Kariyerin ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimlerini almalısınız. Muhasebenin "M" sinden anlamayan bana bile çok fazla şey öğrettiler.

Sinem Ş.

Verilen muhasebe eğitimi için hem kuruma hemde eğitmenlerimize çok teşekkür ederim. 3 aylık bir süre içerisinde aldığım eğitim ile muhasebe konusunda ihtiyacım olan her şeyi tamamladım.

Ahmet I.

Bilgisayarlı muhasebe kursuna başlamak ile ilgili çok korkularım vardı. Aslında en başta öğrenemeyeceğime inanıyordum. Ama kuruma geldiğim andan itibaren hem kurumdaki danışmanlar hem de eğitim başladıktan sonra eğitmenler bana çok yardımcı oldular.

Samet M.

Muhasebe hakkında hiç bilgim olmadan katıldım. 3. hafta geçtikten sonra kendimi çok iyi hissediyorum ve eğitmenlerin güler yüzü ve hiç bıkmadan usanamdan tüm sorularıma cevap vermesinden çok memnunum. Bu kurs benim için çok faydalı oluyor.

Hilal Y.

Taksim civarında muhasebe kursu arıyorsanız en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer. Muhasebe eğitimini 1 aylık kursa sıkıştırmıyorlar. Size gerçekten A'dan Z'ye eğitim veriyorlar. Kesinlikle tek tercihim.

Gözde T.

Çalıştığım iş yeri Logo Go 3 programını satın aldı. Daha önce excel üzerinden muhasebe tutuyorduk. Programa geçince mecburen kurs arayışına girdim. Bemar'a çok teşekkürler.

Mehmet A.

İleri muhasebe konusunda uzmanlaşmak için Bemar Kariyer'i tercih ettim. Ödediğim paranın karşılığını fazlası ile aldım. Muhasebede uzmanlaşmak için 6 ay eğitim aldım. Tek kelime ile harikaydı.

Ferhat G.

Bemar Kariyer'in sunduğu muhasebe kursundan Mikro programı eğitimini aldım. Çalıştığım şirket muhasebe programını değiştirdiği için Mikro'yu kesin öğrenmem gerekiyordu. Gerçektende kısa zamanda çok farklı bir eğitim tecrübesi oldu. Çok teşekkürler Bemar

Zafer K.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!