Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursu

Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
muhasebe programları kursları

Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursu

Şişli | Mecidiyeköy | Beşiktaş | Taksim
415

Muhasebe Programları Kursu

Genel Muhasebe kursunun ikinci bölümü olan Muhasebe Programları Kursu, Ön Muhasebe Kursunun bitiren adayların katıldığı programdır. İlk bölümde 60 ders saatinden oluşan Ön Muhasebe Kursunu tamamlayan adaylar, en çok kullanılan bilgisayarlı muhasebe programları olan Mikro V16, ETA SQL 8 ve LOGO muhasebe programlarının eğitiminin verildiği Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna devam eder

Muhasebe Programları Kursunda, adaylar var olan muhasebe bilgilerinin tatbikini Bilgisayarlı Muhasebe Kursları Laboratuvarında yaparak pratik kazanırlar.

Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursunda eğitimler sektörde halen çalışmakta olan eğitmenler tarafından verilmekte bu sayede güncel mevzuat değişiklikleri ve güncellemeler an ve an muhasebe kursu müfredatına eklenmektedir. Eğitmenler sektörde en çok kullanılan muhasebe programları üzerinden eğitim vermektedir.

Genel Muhasebe kursunu bitiren kursiyerler şirket ve işletmelerin muhasebe departmanlarında ön muhasebe elemanı olarak, her türlü ticari faaliyet gösteren kurumların muhasebe departmanlarında muhasebe personeli olarak ve mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik bürolarında, bilgisayarlı muhasebe programlarını kullanabilecek yeterlilikte istihdam edilebilirler.

Bilgisayar Destekli Muhasebe Programları Kurslarını bitiren öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimleri sürekli devam ettiği için devamsızlık yaptıkları ders saatinin tekrarını ücretsiz olarak tekrar alabilirler.

Kısa Sürede Devamlı İş Fırsatı

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, son 6 aylık dönem baz alındığında, en çok personel aranan meslek dalının Muhasebe olduğu ortaya çıkmıştır. Global ekonomide ve sürekli gelişen şirketler arasında yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanamadığı bu dönemde şirketlerin Muhasebe departmanlarında çalışabilmek için ilk etapta Muhasebe'nin temeli olan Ön Muhasebe öğrenmeli ve daha sonra ise artık küçük ölçekli firmaların bile kullandığı muhasebe programlarını öğrenmek gerekmektedir.

Daha kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında çalışabilmek veya ileri ki dönemde yönetici pozisyonunda çalışabilmek için ise, İleri Muhasebe Kursu ile Maliyet Muhasebesi, ERP, MRP, İthalat ve İhracat Muhasebesi, Finansal Muhasebe, Finansal Planlama, Şirketler Muhasebesi gibi bilgiler edinilmesi gerekmektedir.

Bemar Kariyer okulları olarak sunduğumuz eğitim programlarında, kursiyerlerin Muhasebenin temelinden başlayarak farklı alanlarda uzmanlaşabilmesi için Ön Muhasebe Kursu, Muhasebe Programları Kursu, Genel Muhasebe Kursu, İleri Muhasebe Kursu, ERP ve MRP Eğitimi, Maaliyet muhasebesi, Dış Ticaret Muahsebesi, Şirketler Muhasebesi gibi eğitimler uzman eğitmenler ve sektörün içerisinde çalışan mali müşavirler tarafından planlanmaktadır.


Biz Sizi Arayalım!

Muhasebe Kursu Programları Eğitim, Yöntem ve Teknikleri

Genel muhasebe kursu eğitiminin ilk kısmında ön muhasebe eğitimini alan adaylar, ikinci bölüm olan bilgisayarlı muhasebe programları kursuna geçiş yaparak laboratuvar ortamında, sektörün içerisinden eğitmenlerin tecrübeleri ile Mikro V15, ETA, Nebim V3, Nebim Winner, Logo, Luqa gibi farklı programların eğitimlerini tamamlarlar. Bu sayede, ön muhasebe eğitiminde aldıkları temel muhasebe kavramlarını ve işlemlerini bilgisayar destekli muhasebe programlarında uygulamalı olarak öğrenirler.

Muhasebe Programları kurslarında başlıca Mikro, ETA, NEBİM, LOGO, Luqa gibi sektörde en fazla rağbet gören programların eğitimleri verilmektedir. Bu programlar ile birlikte tüm muhasebe programları için ayrıca grup ve/veya özel ders programları sunulmaktadır.

Muhasebe Programları Kursuna Kimler Katılabilir?

Muhasebe Programları kursuna katılacak kursiyerlerin temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bu bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi eğitimi verilebilmektedir.

Muhasebe Programları Kursu Süresi ve Eğitim Günleri

Genel Muhasebe = Ön Muhasebe Kursu toplam süresi 60 Ders + Muhasebe Programları Kursu 60 Ders = 120 derstir. İlk 60 derslik kurs, ön muhasebe kursunu, ikinci 60 derslik kurs ise bilgisayarlı muhasebe programları kursunu kapsamaktadır.

Muhasebe Programları Kursları eğitim günleri, Hafta içi (Pazartesi + Çarşamba + Cuma) gündüz / akşam ve Hafta sonu (Cumartesi + Pazar) gündüz / akşam olarak programlanmıştır. Hafta içi programlarında 5 haftada tamamlanan programlar, hafta sonu programlarında 6 haftada tamamlanmaktadır.

Bilgisayar Destekli Muhasebe Programları Kursuna giden ve tamamlayan öğrenciler;

İleri Muhasebe Kursu: ERP/MRP Eğitimleri + Finansal Planlama Kursuna devam edecektir.

Muhasebe Programları Kursuna Gidenlerin Yorumları

Şirkette Logo Go3 programı var. Eğitime sadece Logo öğrenmek için gittim. Gitmişken 4 programı öğrenerek çıktım. Mantıklar genelde aynı olduğu için çok kolay anladım. Fırat Hocama çok teşekkürler.

Gülay Ş.

En güzel yanı bir eğitmen 4 program öğretmiyor. Her programa alanında uzmanlaşmış hocalar katılıyor. Ve bu gerçekten de çok faydalı oluyor. 3 aylık eğitimde 5 farklı mali müşavir ve uzmandan eğitim aldım. Hepsi harikaydı.

Betül D.

Erdoğan Hocama çok teşekkürler. Bemar'ın hocaları gerçektende çok iyi. Bemar sayesinde ne zaman zorlansam hep yardımcı oldular. Ayrıca 1 sene sonra Logo programını ücretsiz yenilediler. İşlerini çok iyi yapıyorlar.

Merve K.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!