Taksim Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
taksim muhasebe kursları

Taksim Muhasebe Kursları

Taksim'a En Yakın, En İyi Muhasebe Kursu
1498

Taksim Muhasebe Kursları

Taksim bölgesine en yakın, en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu taksim muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Taksim muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Taksim trafiğinde saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Taksim Muhasebe Kursu İletişim Formu


Biz Sizi Arayalım!


Taksim Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Taksim civarında muhasebe kursu arıyorsanız en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer. Muhasebe eğitimini 1 aylık kursa sıkıştırmıyorlar. Size gerçekten A'dan Z'ye eğitim veriyorlar. Kesinlikle tek tercihim.

Gözde T.

Çalıştığım iş yeri Logo Go 3 programını satın aldı. Daha önce excel üzerinden muhasebe tutuyorduk. Programa geçince mecburen kurs arayışına girdim. Bemar'a çok teşekkürler.

Mehmet A.

İleri muhasebe konusunda uzmanlaşmak için Bemar Kariyer'i tercih ettim. Ödediğim paranın karşılığını fazlası ile aldım. Muhasebede uzmanlaşmak için 6 ay eğitim aldım. Tek kelime ile harikaydı.

Ferhat G.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!