Beyoğlu Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
beyoğlu muhasebe kursları

Beyoğlu Muhasebe Kursları

Beyoğlu'na En Yakın, En İyi Muhasebe Kursu
1498

Beyoğlu Muhasebe Kursları

Beyoğlu bölgesine en yakın, en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu beyoğlu muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Beyoğlu muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Beyoğlu trafiğinde saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Beyoğlu Muhasebe Kursu İletişim Formu


Biz Sizi Arayalım!


Beyoğlu Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Bemar Kariyer okulunda ön muhasebe ve Mikro program eğitimini tamamladım. Mikro programı kullanan iş ilanlarına ilk başvurumda Bemar Kariyer sertifikasını gösterdim ve işe alındım. Teşekkürler Bemar Kariyer.

Meltem U.

Beyoğlu ve çevresinde o kadar çok muhasebe kursu araştırdım ki. En son 2-3 kurs arasında kalmıştım. Muhasebe kursu fiyatlarını alacağım ders sayısına göre karşılaştırdım ve Bemar'ı seçtim. Tercihimde yanılmamışım.

Fatih K.

Sıfırdan muhasebe öğrenmek istiyorsanız önce Bemar Kariyerin ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimlerini almalısınız. Muhasebenin "M" sinden anlamayan bana bile çok fazla şey öğrettiler.

Sinem Ş.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!