Şişli Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
şişli muhasebe kursları

Şişli Muhasebe Kursları

Şişli'deki En İyi Muhasebe Kursu
1498

Şişli Muhasebe Kursları

Şişli bölgesindeki en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu şişli muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Şişli muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Şişli'de trafikte saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Muhasebe Kursu ile İş Bulmak Kolaylaşıyor

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, son 6 aylık dönem baz alındığında, en çok personel aranan meslek dalının Muhasebe olduğu ortaya çıkmıştır. Global ekonomide ve sürekli gelişen şirketler arasında yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanamadığı bu dönemde şirketlerin Muhasebe departmanlarında çalışabilmek için ilk etapta Muhasebe'nin temeli olan Ön Muhasebe öğrenmeli ve daha sonra ise artık küçük ölçekli firmaların bile kullandığı muhasebe programlarını öğrenmek gerekmektedir.

Daha kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında çalışabilmek veya ileri ki dönemde yönetici pozisyonunda çalışabilmek için ise, İleri Muhasebe Kursu ile Maliyet Muhasebesi, ERP, MRP, İthalat ve İhracat Muhasebesi, Finansal Muhasebe, Finansal Planlama, Şirketler Muhasebesi gibi bilgiler edinilmesi gerekmektedir.

Bemar Kariyer okulları olarak sunduğumuz eğitim programlarında, kursiyerlerin Muhasebenin temelinden başlayarak farklı alanlarda uzmanlaşabilmesi için Ön Muhasebe Kursu, Muhasebe Programları Kursu, Genel Muhasebe Kursu, İleri Muhasebe Kursu, ERP ve MRP Eğitimi, Maaliyet muhasebesi, Dış Ticaret Muahsebesi, Şirketler Muhasebesi gibi eğitimler uzman eğitmenler ve sektörün içerisinde çalışan mali müşavirler tarafından planlanmaktadır.


Biz Sizi Arayalım!


Şişli Muhasebe Kursu Eğitimleri ve Süreleri

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi toplamda 220 derslik 4 farklı bölümden oluşmaktadır.

# Muhasebe Eğitimi Ders Saati Hafta İçi Hafta Sonu
1. Genel Muhasebe Kursu (Ön Muhasebe + Genel Muhasebe) 60 Ders 6,5 Hafta 7 Hafta
2. Muhasebe Programları Kursu
(LOGO + ETA + MİKRO)
60 Ders 6,5 Hafta 7 Hafta
3. İleri Muhasebe Kursu ve Finans Eğitimi 60 Ders 8 Hafta 8 Hafta
4. Microsoft Office Programları Kursu 40 Ders 5 Hafta 5 Hafta
# Toplam 220 Ders 26 Hafta 28 Hafta

Katılımcılar bilgi ve eğitim durumlarına göre farklı etaplardan katılım gösterebilirler.

Şişli Muhasebe Kursu; Sık Sorulan Sorular

Dönem Gün Saat
HİG* Pazartesi - Çarşamba - Cuma 14:00 - 17:00
HİA* Pazartesi - Çarşamba - Cuma 19:00 - 22:00
HSÖ* Cumartesi - Pazar 14:00 - 18:00

HİG - Hafta içi gündüz muhasebe kursları

HİA - Hafta içi akşam muhasebe kursları

HS - Hafta sonu muhasebe kursları

Muhasebe kursları eğitimleri Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde verilmektedir.

Ayrıca özel antlaşmalarla sahip olduğumuz Yetkili Eğitim Merkezi belgelerimiz ile, verilen eğitimin kalitesi tescil edilmiş ve eğitim sonunda alacağınız program sertifikaları ile kariyerinize önemli katkılarda bulunacaktır.

Genel Muhasebe Kursu (Ön Muhasebe + Genel Muhasebe Kursu)

Muhasebe Programları Kursu (LOGO + MİKRO + ETA SQL)

İleri Muhasebe Kursu (ERP/MRP Eğitimi ve Finansal Planlama)

Bemar Kariyer Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitimi Başarı Sertifikası

Micro Başarı Sertifikası

Nebim Başarı sertifikası

ETA Başarı Seritifikası

ERP/MRP Eğitimi Sertifikası

Mali Tablolar Analizi Sertifikası

Dış Ticaret Muhasebesi Sertifikası

Maliyet Muhasebesi Sertifikası

UFRS Eğitimi Sertifikası

Microsoft Office Kursu Sertifikası

Katılacağınız eğitimlerde kazanacağınız deneyimler ışığında, iş bulmak sizin için problem olmaktan çıkacaktır. Alacağınız muhasebe sertifikaları ve katılım belgeleri iş başvurularınızda sizlerin tercih edilmenizde çok önemli rol oynayacaktır.

Ayrıca Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz Nebim ve Mikro sayesinde seçeceğiniz programda uzmanlaştıktan sonra Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz kurumlara CV'iniz yönlendirilerek sizlere iş imkanı yaratmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Uygulamalı muhasebe kurslarında muahsebe sektöründe en çok tercih edilen 4 ana program olan ETA SQL 8, Mikro V15 ve V16, Nebim V3 ve Logo Go3 programlarının eğitimleri verilmektedir.

Şişli Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Muhasebe kursuna başlamadan önce çok tereddüt yaşadım. Acaba kursa gitsem bir şeyler öğrenebilirmiyim? Muhasebe kursuna gidenlerin yorumları nasıl gibi? Bemar Şişli'de eğitim aldıktan sonra tüm düşüncelerim değişti. Çok teşekkürler.

Deniz U.

Logo Go3 kursuna katıldım. Eğitimin ilk dakikasından itibaren çok şey öğrendim. Uygulamalı eğitimin orijinal programlar üzerinden verilmesi çok faydalı oldu. Eğitim sonunda Logo uzmanlık sınavına girip Logo Go 3 sertifikamı aldım. Bu sertifika ile iş bulmak çok kolay.

Mert K.

İktisat mezunu olmama rağmen Bemar Kariyer'in sunduğu muhasebe kurslarında okulda görmediğim bir çok detayı öğrendim. Özellikle program eğitimlerinde her programa farklı bir eğitimen giriyor ve hepsi işlerinin uzmanı. Bravo size.


Neslihan Ş.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!