Beşiktaş Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
beşiktaş muhasebe kursları

Beşiktaş Muhasebe Kursları

Beşiktaş'a En Yakın, En İyi Muhasebe Kursu
1498

Beşiktaş Muhasebe Kursları

Beşiktaş bölgesine en yakın, en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu beşiktaş muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Beşiktaş muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Beşiktaş trafiğinde saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Beşiktaş Muhasebe Kursu İletişim Formu


Biz Sizi Arayalım!


Beşiktaş Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Beşiktaş civarında muhasebe kursu ararken Bemar Kariyer ile karşılaştım. İyiki de karşılaşmışım. Eğitim sonunda hemen iş bulmama yardımcı oldular. 3 aydır muhasebe departmanında çalışıyorum ve öğrendiklerimi gerçektende kullanıyorum.

Sami G.

Beşiktaş'ta muhasebe kursu için çok araştırma yaptım. Eğitim saatlerini, hocaların yeterliliğini ve şikayetleri epey araştırdım. Muhasebe kursu konusunda en uzman kurum Bemar Kariyer. Verdikleri sertifikanın ne kadar değerliği olduğunu eğitim bitince görüyorsunuz.

Serhat A.

Muhasebe stajımı başlattım ama program bilgim neredeyse hiç yok. Aynı kurs içerisinde 4 farklı program öğrenebileceğimi öğrenince kesinlikle Bemar'ı tercih ettim. Üstelik maliyet muhasebesi, finansal muhasebe ERP ve MRP eğitimleri de mevcut. Teşekkürler.

Fatih Ş.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!