Osmanbey Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
okmeydanı muhasebe kursları

Osmanbey Muhasebe Kursları

Osmanbey'in En İyi Muhasebe Kursu
1498

Osmanbey Muhasebe Kursları

Osmanbey bölgesinin en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu osmanbey muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Osmanbey muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Osmanbey'in merkezinde metro ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve trafikte saatler harcamadan kuruma gelebileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Osmanbey Muhasebe Kursu İletişim Formu


Biz Sizi Arayalım!


Osmanbey Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Verilen muhasebe eğitimi için hem kuruma hemde eğitmenlerimize çok teşekkür ederim. 3 aylık bir süre içerisinde aldığım eğitim ile muhasebe konusunda ihtiyacım olan her şeyi tamamladım.

Ahmet I.

Bilgisayarlı muhasebe kursuna başlamak ile ilgili çok korkularım vardı. Aslında en başta öğrenemeyeceğime inanıyordum. ama kuruma geldiğim andan itibaren hem kurumdaki danışmanlar hem de eğitim başladıktan sonra eğitmenler bana çok yardımcı oldular.

Samet M.

Muhasebe hakkında hiç bilgim olmadan katıldım. 3. hafta geçtikten sonra kendimi çok iyi hissediyorum ve eğitmenlerin güler yüzü ve hiç bıkmadan usanmadan tüm sorularıma cevap vermesinden çok memnunum. Bu kurs benim için çok faydalı oluyor.

Hilal Y.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!