Kağıthane Muhasebe Kursu

LOGO | MİKRO | ETA Yetkili Eğitim Merkezi Farkı!
kağıthane muhasebe kursları

Kağıthane Muhasebe Kursları

Kağıthane'ye En Yakın, En İyi Muhasebe Kursu
1498

Kağıthane Muhasebe Kursları

Kağıthane bölgesine en yakın, en kapsamlı ve en iyi muhasebe kursu Bemar Kariyer Okulu Şişli şubesinde.

Muhasebe kurslarında en önemli detay teorik bilgi ve pratik bilginin harmanlanmasıdır. Bemar Kariyer Okulunun sunduğu kagithane muhasebe kursunda ön ve genel muhasebe eğitiminin yanı sıra bilgisayarlı muhasebe programları üzerinden uygulamalı muhasebe kursu verilmektedir.

Muhasebe Kursunu neden Bemar Kariyerden almalıyım?

Eğitmenler tamamen sektör tecrübeli! Kağıthane muhasebe kursu eğitimleri hali hazırda görev yapmakta olan mali müşavirler ve muhasebe programı uzmanları tarafından verilir. Her eğitmen uzman olduğu alanda eğitim verir.

4 farklı muhasebe programı üzerinden uygulamalı eğitim alırsınız. Uygulamalı muhasebe programları eğitimleri ETA, LOGO ve MİKRO programları üzerinden verilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her muhasebe programın en son versiyonu kullanılır ve aynı zamanda Yetkili Eğitim Merkeziyiz!

Muhasebe kursu eğitim içeriği yeni mevzuatlar gereği sürekli güncellenmektedir.

Her ihtiyaca ve her seviyeye göre farklı muhasebe eğitimlerini aynı anda bulabileceğiniz tek kurumuz. Ön muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Programları, İleri Muhasebe, ERP, MRP gibi farklı eğitimleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Trafikte saatler harcamadan kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondayız.

Tüm uygulamalı muhasebe programları eğitimlerinde DEMO programlar kullanılmaz. Böylece iş hayatında bire bir kullanacağınız programlar üzerinden eğitim alırsınız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

Kağıthane Muhasebe Kursu İletişim Formu


Biz Sizi Arayalım!


Kağıthane Muhasebe Kursuna Gidenlerin Yorumları

Kağıthane civarında ne yazık ki çok fazla muhasebe kursu yok. Olanlarında vizyonu farklı. Muhasebe kursuna ön muhasebeci yetiştirmek olarak bakıyorlar. Bemar'da durum çok farklı. Gerçekten muhasebe öğretiyorlar.

Nefise Ş.

2 aydır muhasebe kursuna gidiyorum. İlk olarak teorik eğitimi bitirdik. Erdoğan Hoca süperdi. Muhasebe programlarına Logo Go 3 üzerinden başladık. Fırat Hocam'da en az Erdoğan hoca kadar bilgili ve en ince detayına kadar anlatıyor. Çok memnunum.

Fırat S.

Bemar Kariyer'in sunduğu muhasebe kursundan Mikro programı eğitimini aldım. Çalıştığım şirket muhasebe programını değiştirdiği için Mikro'yu kesin öğrenmem gerekiyordu. Gerçektende kısa zamanda çok farklı bir eğitim tecrübesi oldu. Çok teşekkürler Bemar

Zafer K.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!